درباره مجموعه رزا

افزایش امید به زندگی در کشورهای پیشرفته و همچنین در ایران که نتیجه انقلاب صنعتی در قرن ۲۰ و انقلاب تکنولوژیک در قرن ۲۱ می باشد، سبب شده تا داشتن چهره و ظاهری زیبا در بدنی سالم به یکی از اصلی ترین خواسته های افراد جامعه تبدیل شود.

از تاثیر گذارترین اعضای چهره در زیبایی، می توانیم به دندان ها اشاره کنیم. داشتن لبخندی زیبا، زیبایی شخص را تا حد قابل ملاحظه ای افزایش می دهد و علاوه براینکه رضایت و خرسندی شخص را در پی دارد، سبب افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس فرد می شود، که نتیجه آن موفقیت فرد در تمامی مسائل فردی، خانوادگی و اجتماعی می باشد. همین امر دلیلی است بر افزایش مراجعات افراد جامعه به کلینیک های دندانپزشکی.

در کلینیک دندانپزشکی رزا  کلیه خدمات دندانپزشکی با بالاترین کیفیت ممکن، مناسب ترین قیمت، توسط دندانپزشکان مجرب و دوره دیده ارائه می شود، خدمات دندانپزشکی رزا در دو قالب خدمات درمانی و خدمات زیبایی ارائه می شود.

دندانپزشکی رزا یکی از بهترین کلینیک های دندانپزشکی در کرج با حذف گرو ه های واسطه کلیه خدمات دندانپزشکی را به گونه ای ارائه می دهد، که ضمن حفظ کیفیت خدمات، هزینه ها کاهش یابند، تا در نهایت مراجعه کننده منتفع شود و هیچکس بنا به دلایل اقتصادی از داشتن دندانهای سالم و زیبا محروم نشود.

مجموعه رزا در نظر دارد با توسعه شعب خود در نقاط مختلف فرصتی برابر برای همگان، جهت تحقق رویای زیبایی شان فراهم آورد.

منتظر افتتاح شعبه های جدید ما باشید . . .